+38 (093) 609 42 93
+38 (050) 444 01 81
+38 (044)332-65-87
Кошик порожній

Топпінги для коктейлів / ПРО КОМПАНІЮ

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія Еліт Шафран була створена у 2008 році. МИ розробили спеціальну цінову політику для регіонів, що дозволяє нам все більше розширювати продажі за рахунок розумного поєднання інтересів усіх структур - оптовиків, мережевих структур і роздрібної торгівлі. Тепер продукція компанії Шафран Еліт продається майже в усіх регіонах України. Висока якістю продукції фірми Шафран Еліт за помірною ціною дозволяє нам успішно просуватися на нові ринки, не втрачаючи попередні. За такий короткий проміжок часу торгова марка Sweet Madam стала відомою в усій Україні. Головний напрям діяльності компанії ТОВ Шафран Еліт — це виробництво та реалізація топпінгів, джемів, наповнювачів і сиропів для кондитерського, молочного та хлібобулочного виробництва.

Пропонуємо Вам ознайомитися з нашою продукцією докладніше.

Фруктові та смакові поливки зі шматочками фруктів, що призначені для обробки та збагачення корисних властивостей морозива та інших кондитерських виробів, називаються топпінгами. Фірма Шафран Еліт допоможе Вам обрати та купити топпінг лише хорошої якості, вся продукція виготовляється з натуральної високоякісної сировини. Топпінги надзвичайно зручні у застосуванні, адже зберігають форму візернуку, нанесеного на виріб, та підкреслюють його неповторний смак. Як правило, топпінги фасуються у ПЕТ-пляшки місткістю 0.600 кг. На сьогодні в реалізації близько 14 різновидів топпінгів.

Професійні сиропи топпінги без шматочків фруктів призначені для приготування коктейлів, шейків. Сиропи-топпінги надають більш яскравого та вираженого смаку фруктовим салатам, каві, морозиву, млинцям.

Компанія ТОВ Шафран Еліт виробляє також наповнювачі джеми, які використовуються в якості харчових добавок (начинок) для морозива, йогуртів, коктейлів, сирків, кондитерських і хлібобулочних виробів. Продукція, як првило, фасується в харчові пластикові відра різної ємності – 10 кг; 25 кг. та відерця на 1кг.

Наша продукція